У Києві вранці 7 квітня стався поблизу станції метро "Олімпійська" загорілася автівка, пожежу загасили, причини займання встановлюються. Про це сказав речник головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Києві Павло Петров.Місцеві жителі чули звук, який можна було сприйняти за вибух.За словами представника ДСНС, на вулиці Антоновича у дворі житлового будинку загорівся автомобіль "Ніссан". З місця події піднявся густий дим.Водночас станом на 11 годину пожежу ліквідовано, на місці працює слідчо-оперативна група.У столичній поліції зазначили, що з’ясовують всі обставини інциденту.

У центрі Києва горіло авто: поліція з’ясовує причини
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- Через пожежу на сміттєзвалищі: прокуратура вимагає стягнути майже 8 млн грн збитків
- У Кривому Розі розслідують розтрату понад 4 млн грн на відновленні будинків
- На Хортицю повернувся рідкісний рожевий пелікан, якого не бачили тут десятиліттями
- Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями
- У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень





