Президент США Дональд Трамп підтвердив нову тарифну політику Вашингтона, але готовий до діалогу з державами, які прагнуть більш вигідних умов для торгівлі.Про це говорить заява президента США.Глава Білого дому наголосив, що Вашингтон запровадив постійні тарифи щодо інших країн, але не виключив індивідуальних переговорів з кожною державою."І те, й інше може бути правдою. Можуть бути постійні тарифи, а можуть бути і переговори… ми збираємося укладати справедливі та вигідні угоди з кожною країною – а якщо ні, то ми не матимемо з ними нічого спільного", – сказав Трамп під час зустрічі з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу.Митна війна Трампа2 квітня Дональд Трамп запровадив мита для ключових торговельних партнерів США. Нововведення торкнеться торгівлі на трильйони доларів.Зокрема, набули чинності 34% тарифи на імпорт з Китаю. Пекін вирішив запровадити з 10 квітня 34% мита для імпорту зі США.У відповідь Трамп анонсував з 9 квітня 50% тарифи на китайський імпорт.Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив про готовність Вашингтону до переговорів щодо нових тарифів з понад 50 країнами світу.Тим часом Європейський Союз планує з 15 квітня запровадити контрзаходи щодо імпорту алюмінію та сталі у відповідь на тарифи США.

Трамп не виключив готовність США до переговорів з країнами щодо мит
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





