У березні 2025 року до Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини надійшло 11 139 звернень громадян щодо порушень їхніх прав. Це майже на дві тисячі більше, ніж за аналогічний період минулого року. З посиланням на омбудсмена Дмитра Лубінця у соцмережах.За словами омбудсмена, із загальної кількості звернень 209 були колективними, а 10 930 – індивідуальними. Найбільше громадяни скаржилися на порушення громадянських прав – таких звернень зафіксовано 8 492.На другому місці – соціальні права (854 звернення), далі – економічні (504 звернення), права дітей (323), особисті права (265) та свобода від дискримінації (242 звернення)."Зазначу, що минулого року в березні ми отримали 9 256 звернень, що на 1 883 менше, ніж цього року", – зауважив Лубінець.Наприкінці березня омбудсмен повідомив, що порушення прав людини з боку працівників територіальних центрів комплектування та соціальної допомоги набули масового характеру.

Лубинець повідомив про понад 11 тисяч звернень щодо порушення прав людини у березні
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





