Міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі підтвердив проведення найближчим часом перемовин зі Сполученими Штатами, але вони будуть не прямими, як це стверджував глава Білого дому Дональд Трамп. Про це він написав у соцмережі Х.«Іран і Сполучені Штати зустрінуться в Омані в суботу для непрямих переговорів на високому рівні», – написав Арагчі.Він також додав, що ці перемовини слід розглядати «як можливість, так і як тест».«М'яч на полі Америки», – додав глава МЗС.Як повідомлялося, президент Дональд Трамп після зустрічі із премʼєр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу у Білому домі заявив, що США наприкінці цього тижня проведуть з Іраном прямі перемовини стосовно іранської ядерної програми.

В Ірані уточнили заяву Трампа – ядерні перемовини будуть не прямими
Читайте також Новини СвітуІнші публікації категорії Новини Світу »
- США та Іран роблять протилежні заяви щодо “ядерних” зобов’язань Тегерану
- ООН оголосила про евакуацію понад 11 000 моряків, заблокованих в Ормузькій протоці
- У Росії дедалі більше регіонів запроваджують ліміти на бензин і дизель
- Стармер хоче затвердити оборонний план перед своїм відходом
- Більшість американців не вважають війну з Іраном виправданою





