Станом на ранок 9 квітня споживання електроенергії в Україні на 1,1% перевищує рівень попереднього дня. Про це йдеться у повідомленні НЕК "Укренерго"."Споживання електроенергії і далі зростає. Сьогодні, 9 квітня, станом на 9:30 його рівень був на 1,1% вищим, ніж в цей же час попереднього дня — у вівторок. Причина — утримання холодної погоди на всій території України з нічними заморозками", – йдеться у повідомленні.Оператор енергосистеми нагадує, що на об'єктах енергетичної інфраструктури продовжуються відновлювальні роботи після масованих російських атак."Сьогодні зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 8:00 до 21:00", – зазначає пресслужба "Укренерго".Нагадаємо, станом на ранок 8 квітня споживання електроенергії в Україні на 2,3% перевищувало рівень попереднього дня. Вранці в понеділок, 7 квітня, через похолодання спостерігалося збільшення споживання електрики на 16% порівняно із 4 квітня.

Споживання електроенергії в Україні продовжує зростати – дані “Укренерго”
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- Anthropic звинуватила Alibaba у шпигунстві за допомогою 25 тисяч акаунтів
- Трамп просить в Конгресу додаткових $87 млрд через війну з Іраном
- У “Дії” запустили мультишеринг двох важливих для роботодавців довідок
- Бензин у Росії дорожчає: війна все сильніше б’є по гаманцях
- Binance не піде з Європи після проблеми з ліцензією





