Президент Володимир Зеленська зазначив, що переговори між українською та американською командами про угоду про надра минулого тижня пройшли позитивно. Про це він сказав на пресконференції з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте в Одесі.Президент зауважив, що перемовини відбулися на технічному рівні та пройшли позитивно. "Поки що обидві сторони закінчили зустріч в позитиві", – сказав він.Президент додав, що переговори – онлайн та офлайн – будуть продовжуватися до кінця цього тижня.Після всіх цих консультацій, за словами Зеленського, команди покажуть, "що вони напрацювали".Нагадаємо, офіційні особи США і України зустрілися в п'ятницю, 11 квітня, щоб обговорити пропозицію США щодо отримання доступу до мінеральних багатств України. ЗМІ повідомляли про "антагоністичну" атмосферу зустрічі.Українська делегація у ході цих технічних консультацій у Вашингтоні передала американській стороні підготовлені Києвом пропозиції.Раніше "ЄП" повідомляла, що адміністрація американського президента Дональда Трампа повернула до версії угоди про надра вимогу до України відшкодувати всю допомогу, яку США надали після початку повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році.

Зеленський розповів, як пройшли переговори з США про мінерали
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





