За березень 2025 року група "Нафтогаз" сплатила до державного бюджету 11,7 млрд грн, що на 3,4 млрд грн, або на 41%, більше, ніж за аналогічний період 2024 року."Підприємства "Нафтогазу" продовжують збільшувати суму сплачених податків. За березень 2025 року вони сплатили 11,7 млрд грн, що становить 7,3% від загальних податкових надходжень до державного бюджету України за цей місяць", – зазначили в компанії.До держбюджету, зокрема, група спрямувала 11,1 млрд грн, ще 575 млн грн було перераховано до місцевих бюджетів."Від початку року сума сплачених податків вже перевищила 23,2 млрд грн. Кожен внесок – це важлива складова зміцнення нашої економічної стійкості", – зазначив очільник "Нафтогазу" Роман Чумак.

“Нафтогаз” у березні збільшив сплату податків до держбюджету
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- Anthropic звинуватила Alibaba у шпигунстві за допомогою 25 тисяч акаунтів
- Трамп просить в Конгресу додаткових $87 млрд через війну з Іраном
- У “Дії” запустили мультишеринг двох важливих для роботодавців довідок
- Бензин у Росії дорожчає: війна все сильніше б’є по гаманцях
- Binance не піде з Європи після проблеми з ліцензією





