Уряд Італії перерахував перший транш у розмірі 25 мільйонів євро на відновлення енергетичної системи України в рамках спільної ініціативи з Європейським банком реконструкції та розвитку, загальна вартість якої становить 200 мільйонів євро. Про це йдеться у повідомленні посольства Італії в Україні.Зазначається, що кошти призначені для державної компанії "Укргідроенерго"та спрямовані на реалізацію невідкладних заходів із відновлення доступу до енергопостачання, посилення електромереж та забезпечення життєво необхідних послуг у найбільш постраждалих регіонах."Це перше фінансування є конкретним сигналом потужної підтримки Італією енергетичного сектору України, що зазнав серйозних випробувань через війну. Відновлення країни починається зі світла, тепла, базових послуг, які об’єднують громади та роблять їх стійкими", – заявив посол Італії в Україні Карло Формоза.Цей внесок є частиною ширшого пакета допомоги Італії на суму 125 мільйонів євро, спрямованого на енергетичну безпеку та відбудову України у співпраці з українськими установами та міжнародними партнерами, додали в посольстві.

Італія перерахувала перші 25 млн євро на відновлення енергосистеми України
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- Anthropic звинуватила Alibaba у шпигунстві за допомогою 25 тисяч акаунтів
- Трамп просить в Конгресу додаткових $87 млрд через війну з Іраном
- У “Дії” запустили мультишеринг двох важливих для роботодавців довідок
- Бензин у Росії дорожчає: війна все сильніше б’є по гаманцях
- Binance не піде з Європи після проблеми з ліцензією





