Президент Фінляндії Александр Стубб розповів про хорошу розмову з українським колегою Володимиром Зеленським.Про це він написав в X.За словами Стубба, під час розмови йшлося про ситуацію на місцях, в тому числі найближчими днями."Україна прийняла повне і безумовне припинення вогню. Росія, агресор, повинна зробити те ж саме", – наголосив президент Фінляндії."Фінляндія та Україна продовжують працювати над досягненням справедливого та сталого миру", – додав він.Наприкінці березня президент США Дональд Трамп заявив, що для Росії існує "психологічний дедлайн" того, коли вона повинна дати згоду на повне припинення вогню в Україні.А Стубб, після зустрічі з Трампом у Флориді 29 березня, запропонував встановити 20 квітня крайнім терміном, щоб Росія погодилась на припинення бойових дій, перш ніж запроваджувати нові заходи тиску не неї.

Президент Фінляндії після розмови з Зеленським закликав Росію піти на припинення вогню
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





