Глава офісу президента Андрій Єрмак в інтерв'ю японському медіа NHK заявив, що наступні кілька місяців будуть вирішальними у війні з Росією.
За його словами, ЗСУ активізують контрнаступ на півдні та планують відвоювати сто відсотків окупованих територій. Україна робить все можливе, щоб досягти цієї мети до настання зими. На його думку, наступні кілька місяців будуть вирішальними.
"У цій війні ми ніколи не підемо на поступки з точки зору своєї незалежності, територіальної цілісності та суверенітету" , – наголосив керівник ОП.

ОП: Наступні місяці будуть вирішальними
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Лідери п’яти європейських країн обговорять війну РФ та України
- Бізнес-об’єднання Польщі просять Варшаву і Київ знизити напругу
- У Польщі пояснили, чому відібраний у Зеленського орден досі є у Муссоліні й Шредера
- Зеленський розповів про ракети Patriot, нові дрони на 3000 км та ультиматум Білорусі
- Битва за вплив: навіщо Майкл Блумберг вкладає майже $300 млн у «зелене» лобі





