Глава офісу президента Андрій Єрмак в інтерв'ю японському медіа NHK заявив, що наступні кілька місяців будуть вирішальними у війні з Росією.
За його словами, ЗСУ активізують контрнаступ на півдні та планують відвоювати сто відсотків окупованих територій. Україна робить все можливе, щоб досягти цієї мети до настання зими. На його думку, наступні кілька місяців будуть вирішальними.
"У цій війні ми ніколи не підемо на поступки з точки зору своєї незалежності, територіальної цілісності та суверенітету" , – наголосив керівник ОП.

ОП: Наступні місяці будуть вирішальними
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Бізнес-об’єднання Польщі просять Варшаву і Київ знизити напругу
- У Польщі пояснили, чому відібраний у Зеленського орден досі є у Муссоліні й Шредера
- Битва за вплив: навіщо Майкл Блумберг вкладає майже $300 млн у «зелене» лобі
- Французькі вибори та війна в Україні: Меланшон виступив проти далекобійних ударів по Росії
- Трамп заявив, що помилка генерала РФ зірвала швидке захоплення Києва





