Прессекретар правителя Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив 18 квітня, що місяць мораторію на удари по об'єктах енергетичної інфраструктури минув. Про це пише "РИА Новости"."Місяць дійсно минув. Наразі жодних інших вказівок верховного головнокомандувача, президента РФ (так російська влада називає правителя РФ – ред.) Володимира Путіна не було", – сказав Пєсков.Раніше речник МЗС Георгій Тихий повідомив, що Росія понад 30 разів завдала ударів по енергетичній інфраструктурі України, попри оголошений режим "енергетичного перемир’я", який діє з 25 березня.

Кремль про завершення енергетичного перемир’я: Інших вказівок від Путіна не було
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Чат Зеленського з фон дер Ляєн став приводом для розслідування омбудсмена ЄС
- США скасували санкції щодо семи росіян та двох суден РФ
- Квасневський: найближчі місяці можуть змінити ситуацію у війні
- Зеленський розповів, що може змусити Росію обрати мир
- Єврокомісарка пояснила, чому Україна має стати членом ЄС і чого бракує в переговорах





