18 квітня на території Київської області зафіксовано два випадки загибелі людей внаслідок пожеж, спричинених спалюванням сухої рослинності.Про це повiдомили у ДСНС області.У Бориспільському районі о 18:14 у Переяславі виникла пожежа трав’яного настилу.Під час гасіння було виявлено загиблого чоловіка.Перед цим, об 11:00 у селі Мостище Фастівського району виникла пожежа сухої рослинності на площі 5 га.Майже за годину через сильні пориви вітру вогонь поширився на три поруч розташовані господарчі будівлі – незабаром там знайшли загиблу людину."Вкотре наголошуємо: спалювання сухої рослинності є надзвичайно небезпечним!Такі дії можуть призвести до масштабних пожеж, знищення майна, а найстрашніше — до людських жертв".

На Київщині загинули двоє людей під час спалювання трави
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





