Застрелився ще один курсант Національної академії державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького. 19 квітня на Буковині знайшли його тіло з ознаками вогнепального поранення. Про це розповіла прессекретар Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко. За її словами, за попередніми даними, 19 квітня близько 18:20 години, 19-річний курсант військового вишу з Хмельницької області, який ніс службу на ділянці відповідальності Чернівецького прикордонного загону, вистрілив собі в голову з дорученої йому зброї. "Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група разом із криміналістами, проводиться огляд місця події. Після завершення першочергових заходів вирішуватиметься питання про реєстрацію кримінального провадження за ч. 1 ст. 115 КК України з позначкою самогубство", – сказала Шевченко. Досудове розслідування здійснюватимуть слідчі районного відділення поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону. Раніше повідомлялося, що курсант Нацаакадемії ДПСУ у Хмельницькому застрелився з автомата: розслідується самогубство.

Застрелився ще один курсант академії ДПСУ із Хмельницького – Спецпрокуратура
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





