Україна вже за кілька днів візьме участь у переговорах зі США, Британією та Францією. Українська делегація складатиметься з чотирьох топ-чиновників.Про це повідомило джерело.За словами співрозмовника видання, в українську делегацію увійдуть: керівник Офісу президента (ОП) Андрій Єрмак; міністр оборони України Рустем Умєров; міністр закордонних справ України Андрій Сибіга; заступник керівника ОП Павло Паліса. Зустріч у ПарижіНагадаємо, минулого тижня в Парижі зустрілися українські, німецькі, французькі, британські, французькі та американські чиновники. Головною темою обговорень стали шляхи до перемир'я і завершення війни між Україною і Росією.З боку України в переговорах брали участь керівник ОП Андрій Єрмак, міністр оборони України Рустем Умєров і міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.Єрмак після переговорів підкреслив, що такий новий формат діалогу має стати дуже ефективним.Водночас сьогодні, 21 квітня, президент України Володимир Зеленський розповів, що нові переговори відбудуться 23 квітня в Лондоні.Глава держави також підкреслив, що Україна готова рухатися далі, щоб досягти припинення вогню.

ЗМІ дізналися склад української делегації на переговорах у Лондоні
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





