В Україні 22 квітня станом на 9:30 рівень споживання електроенергії був на 5,1% вищим, ніж попереднього дня — у понеділок. Про це йдеться у повідомленні "Укренерго"."Причина — традиційне зростання енергоспоживання на початку робочого тижня та у післясвятковий період", – пояснюють в компанії.Крім цього, 21 квітня добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 9,9% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня — у п’ятницю. Це пояснюється суттєвим потеплінням та неробочим святковим днем у понеділок в багатьох установах та організаціях.В "Укренерго" закликали користуватись сьогодні потужними електроприладами у період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій — з 10:00 до 18:00.Нагадаємо, в Україні підвищилася ефективність роботи сонячних електростанцій з настанням весни й сонячних днів, і для балансування енергосистеми українців закликають використовувати потужні електроприлади вдень.

Споживання електрики знову зросло – “Укренерго”
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- АЗС утримують ціни, лише одна топ-мережа змінила ціну на понад 1 грн
- Співвласник мережі АЗС Amic керує бізнесом топменеджера “Лукойлу” – розслідування
- В Україні тимчасово призупинять перенесення мобільних номерів
- Попит на валюту знизився, ринок в очікуванні дешевшого долара
- Apple і Microsoft піднімають ціни через AI-бум, акції виробника iPhone впали





