Кабінет міністрів затвердив порядок створення і функціонування Центрів підготовки громадян до національного спротиву. Про це заявило Міністерство оборони.Документ визначає порядок створення та функціонування Центрів, встановлює засади їх діяльності. Мета створення мережі Центрів – підготовка громадян до національного спротиву, формування патріотичної свідомості, набуття знань та практичних навичок, необхідних для захисту України."Створення мережі Центрів національного спротиву – це важливий крок для зміцнення обороноздатності України. Це рішення підвищує нашу стійкість, воно гарантуватиме, що наші громадяни будуть готові зробити внесок у безпеку країни", – зазначив заступник міністра оборони генерал-лейтенант Євген Мойсюк.Центри створюватимуться в областях та місті Києві у формі комунальних установ або підприємств. Матеріально-технічна база формуватиметься коштом місцевих бюджетів та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством. Йдеться про навчальне обладнання, засоби зв’язку, макети зброї, навчальну зброю, тренажерні комплекси тощо.На посади інструкторського складу будуть призначатись сертифіковані інструктори, передусім – ветерани ЗСУ та за потреби залучатимуться чинні військовослужбовці Сил ТрО ЗСУ та ССО ЗСУ.

В Україні створять Центри підготовки громадян до нацспротиву
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- Через пожежу на сміттєзвалищі: прокуратура вимагає стягнути майже 8 млн грн збитків
- У Кривому Розі розслідують розтрату понад 4 млн грн на відновленні будинків
- На Хортицю повернувся рідкісний рожевий пелікан, якого не бачили тут десятиліттями
- Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями
- У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень





