Південнокорейська компанія LG Electronics вирішила згорнути напрямок виробництва зарядних пристроїв для електромобілів через зниження глобального попиту. Про це пише агенція Yonhap. Дочірню компанію HiEV Charger, яка спеціалізувалася на зарядній інфраструктурі, буде ліквідовано. Працівників – переведуть до інших підрозділів LG.У компанії запевнили, що обслуговування наявних клієнтів продовжиться без перерв або збоїв.LG вийшла на ринок зарядних пристроїв у 2022 році, коли придбала HiEV Charger (раніше — AppleMango), і з того часу пропонувала зарядні рішення на території Південної Кореї, зокрема в мережі магазинів Emart. У 2024 році LG також відкрила завод у Техасі, розширивши присутність на ринку США.Рішення про вихід з цього бізнесу пов’язане з наміром компанії зосередитися на розвитку інших стратегічних напрямків, зокрема систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (HVAC).Раніше генеральний директор LG Electronics Чо Чжу Ван називав бізнес зарядних станцій одним із ключових для досягнення мети компанії — 100 трильйонів вон (понад $70 млрд) обсягу продажу до 2030 року.

LG згортає бізнес зарядок для електромобілів через стагнацію ринку
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- У Британії розглядають продаж нафти з заарештованого судна РФ на користь України
- Уряд збільшив компенсації для фермерів, релокованих з прифронтових територій
- Anthropic звинуватила Alibaba у шпигунстві за допомогою 25 тисяч акаунтів
- Трамп просить в Конгресу додаткових $87 млрд через війну з Іраном
- У “Дії” запустили мультишеринг двох важливих для роботодавців довідок





