У тимчасово окупованому Донецьку ще більше загострилася проблема водопостачання. Про це заявив Центр протидії дезінформації.У ЦПД наголосили, що якщо раніше жителі Донецька мали воду у кранах протягом кількох годин раз на два дні, то тепер її подаватимуть лише раз на три доби.Також зазначається, що в окремих районах Донецька води немає взагалі – її підвозять машинами. Подібна ситуація склалася в сусідній Макіївці.Водночас мешканці Донецька змушені платити за "послугу" окупаційній владі, навіть якщо водопостачання відсутнє."Російські окупанти контролюють український Донецьк 11 років. Та, незважаючи на всі намагання створити картинку "процвітаючого" міста, не можуть вирішити елементарних проблем із водопостачанням. А на четвертий рік "СВО" ситуація лише погіршилась", – зазначили в ЦПД.

У Донецьку вода почала з’являтися раз на три доби замість двох – ЦПД
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





