Прокурори Офісу Генерального прокурора направили до суду обвинувальний акт щодо організатора та чотирьох учасників злочинної організації, діяльність якої призвела до збитків державі на більш ніж 2,5 млрд грн. Про це заявили в Офісі Генерального прокурора. Як зазначається, до складу групи входили бенефіціар вугільних підприємств, його довірена особа, керівник та бухгалтер підконтрольного підприємства, а також чиновник державного підприємства. gp.gov.ua Слідство встановило, що зловмисники ухилилися від сплати податків майже на 1,2 млрд. грн. Також, маючи контроль над держпідприємством, обвинувачені блокували видобуток вугілля, укладали невигідні договори та довели підприємство до фінансової неспроможності для подальшого заволодіння ним. gp.gov.ua gp.gov.ua Вони звинувачуються у створенні злочинної організації, ухиленні від сплати податків у особливо великих розмірах, легалізації злочинних доходів та доведенні підприємства до банкрутства (ч.1-3 ст. 255, ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 209, ст. 219 КК України). Наразі всі п'ятеро обвинувачених перебувають під вартою.

Фігурантів справи за схемою у вугільній галузі на 2,5 млрд грн відправили під суд
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- Через пожежу на сміттєзвалищі: прокуратура вимагає стягнути майже 8 млн грн збитків
- У Кривому Розі розслідують розтрату понад 4 млн грн на відновленні будинків
- На Хортицю повернувся рідкісний рожевий пелікан, якого не бачили тут десятиліттями
- Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями
- У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень





