Міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі висловив обережний оптимізм щодо ядерних переговорів із США. За його словами, діалог йде "правильним шляхом", а ядерна угода може бути досягнута, якщо Вашингтон не висуватиме "нереалістичні вимоги". Про це пише Bloomberg із посиланням на напівофіційне агентство Mehr. "Якщо американська сторона продовжуватиме конструктивний підхід і уникатиме нереалістичних і нездійсненних вимог, я впевнений, що врешті-решт ми зможемо досягти хорошої угоди", — заявив він.Заява Арагчі пролунала під час його візиту до Китаю. Пекін бере участь у паралельних дипломатичних зусиллях із вирішення багаторічного протистояння між Тегераном і Вашингтоном щодо іранської ядерної програми.Нагадаємо, останній раунд перемовин між Іраном та США відбувся у Римі за посередництва Оману. Делегацію Ірану очолив Арагчі, а США представляв спецпредставник Трампа Стів Віткофф. За підсумками зустрічі Арагчі заявив, що сторонам "вдалось досягти кращого взаєморозуміння щодо певних принципів і цілей". Наступна зустріч відбудеться цієї суботи в Омані.

У МЗС Ірану вважають, що ядерні переговори зі США на правильному шляху
Читайте також Новини СвітуІнші публікації категорії Новини Світу »
- У Росії дедалі більше регіонів запроваджують ліміти на бензин і дизель
- Стармер хоче затвердити оборонний план перед своїм відходом
- Більшість американців не вважають війну з Іраном виправданою
- Пентагон вніс Alibaba до чорного списку, компанія вимагає скасування
- Мелоні заявила, що конфлікт з Трампом не змінить курс Італії





