В Україні продовжується вступна кампанія. Деякі студенти планують вступ до аспірантури. Заступник міністра освіти та науки Михайло Вінницький під час брифінгу у Media Center Ukraine розповів, що планується скорочення бюджетних місць для аспірантів. З посиланням на Освіта.ua. Винницький зазначив, що у 2025 році очікується скорочення кількості бюджетних місць для вступників в аспірантуру з 7000 до 5000.Він пояснив, що перевагу надаватимуть інженерним та природничим спеціальностям.За словами заступника міністра освіти і науки, суттєве зменшення кількості бюджетних місць пов’язане з тим, що 7000 торік було забагато.«Минулого року був величезний ажіотаж. Він був пов’язаний швидше з відстрочкою, ніж з реальним бажанням вступити», – сказав він.Винницький прогнозує, що у 2025 році ажіотажу буде значно менше, тому всі, хто реально хоче писати дисертації, робити дослідження, створювати інновації, матимуть місце в аспірантурі.«Але потрібно, щоб цих місць не було забагато, щоб аспірантура не використовувалась не за призначенням», – резюмував він.

У МОН заявили, що планується скорочення бюджетних місць в аспірантурі
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





