Дата-центр, на якому стався збій банків та інших сервісів, відновив послуги для більшості клієнтів. Про це повідомив СЕО De Nova Максим Агеєв. За його словами, відключення живлення у дата-центрі тривало з 8:03 до 8:17. Про причини аварії наразі невідомо, але Агеєв відкинув версію про кібератаку. За його словами, на дата-центрі тривали регламентні роботи, під час яких позаштатно спрацювала система автоматичного переключення живлення і заблокувала доступ до автономного живлення. Агеєв зазначив, що De Nova відновила свої послуги для більшості клієнтів і вони вже почали відновлювати свою роботу, але деякі компанії "стоять у черзі" і відновляться протягом декількох годин. Нагадаємо: Зранку суботи стався масштабний збій у "Дії" та банках, не працювала оплата терміналом у київському метро. Збій відбувся через проблеми із живленням у хмарного провайдера De Novo, на якому хостяться ці сервіси.

Більшість онлайн-сервісів відновлено після масштабного збою
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





