В суботу, 26 квітня, виповнюється 39 років з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції, що стало найбільшою техногенною катастрофою за всю історію людстваПро це пише Державна служба з надзвичайних ситуацій.Голова ДСНС України Андрій Даник зазначив, що це "трагедія, яка змінила хід історії"."26 квітня 1986 року назавжди залишило слід у серці кожного українця. Сьогодні ми вшановуємо тих, хто першими кинувся у вогонь і радіацію. Тих, хто рятував світ", — зазначив він.За словами Даника, "небезпека не зникла"."Російські війська повністю ігнорують трагічний досвід минулих літ та намагаються атакувати зону відчуження та захопити об’єкти ЧАЕС. Уже три роки в заручниках Запорізька АЕС і світ живе в очікуванні найгіршого. Ворожі влучання, вибухи, пожежі — усе це нагадує: загроза нікуди не зникла", — впевнений він.Голова ДСНС впевнений, що Україна вистоїть у боротьбі."Бо за нами — правда. І пам’ять про тих, хто ціною життя довів: герої існують. Наша боротьба триває. І наша пам’ять — жива. Вічна шана загиблим. Слава і подяка живим", — резюмував він.

Сьогодні роковини катастрофи на ЧАЕС: небезпека не зникла
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус з пасажирами
- Організували роботу нелегальних онлайн-казино: адвокату та ще чотирьом учасникам групи повідомили про підозру
- У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі
- У Павлограді викрили схему фіктивного працевлаштування на комунальному підприємстві: збитки перевищили 3 млн грн
- СБУ розкрила схему на будівництві захисту для Зміївської ТЕС





