У неділю, 27 квітня, держсекретар США Марко Рубіо та міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров провели телефонну розмову. За заявою МЗС РФ, головною темою розмови стала "українська криза". З посиланням на пресслужбу російського МЗС.МЗС країни-агресора заявило, що Рубіо та Лавров «наголосили на важливості консолідації передумов, що складаються, для початку переговорів з метою узгодження надійного шляху до довгострокового стійкого миру».У МЗС РФ також заявили, що сторони продовжили «продуктивний обмін думками щодо ключових аспектів російсько-американського політичного діалогу, який істотно активізувався останнім часом».Раніше Лавров в інтерв'ю CBS News заявив, що Сполучені Штати та Росія «рухаються в правильному напрямку» щодо угоди про припинення війни в Україні, однак окремі ключові її положення досі залишаються неузгодженими.«У заяві президента [США] згадується угода, і ми готові її укласти. Але є ще деякі конкретні елементи цієї угоди, які потребують доопрацювання, і ми зайняті саме цим процесом», — заявив Лавров.Голова МЗС РФ також заявив, що наразі «є кілька ознак, які свідчать про те, що ми рухаємося в правильному напрямку».

Рубіо провів телефонну розмову з Лавровим щодо України
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Чат Зеленського з фон дер Ляєн став приводом для розслідування омбудсмена ЄС
- США скасували санкції щодо семи росіян та двох суден РФ
- Квасневський: найближчі місяці можуть змінити ситуацію у війні
- Зеленський розповів, що може змусити Росію обрати мир
- Єврокомісарка пояснила, чому Україна має стати членом ЄС і чого бракує в переговорах





