Польша і Сполучені Штати Америки мають намір співпрацювати у питанні постачання скрапленого газу в Україну. Про це заявив прем'єр-міністр РП Дональд Туск під час спільного з міністром енергетики США Крісом Райтом брифінгу у Варшаві.Як зазначив глава польського уряду, вони з американським міністром обговорили, зокрема, співпрацю у сфері cкрапленого газу. За його словами, Польща є одним з найбільших інвесторів у газову інфраструктуру та "великим імпортером американського газу"."Ми робимо Польщу та Європу незалежними від російських поставок газу. Можливо, завдяки американсько-польській співпраці, і про це ми також розмовляли, нам вдасться також забезпечити у газовому плані Україну", – підкреслив Туск.Як повідомлялося, керівники державної компанії «Польські атомні електростанції» й американських компаній Westinghouse та Bechtel підписали нову угоду щодо будівництва першої АЕС в Польщі.

Польща хоче співпрацювати зі США у поставках скрапленого газу до України
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- Anthropic звинуватила Alibaba у шпигунстві за допомогою 25 тисяч акаунтів
- Трамп просить в Конгресу додаткових $87 млрд через війну з Іраном
- У “Дії” запустили мультишеринг двох важливих для роботодавців довідок
- Бензин у Росії дорожчає: війна все сильніше б’є по гаманцях
- Binance не піде з Європи після проблеми з ліцензією





