Україна і США просуваються до підписання угоди про надра. Такий документ Київ хоче підписати якомога швидше.Про це під час спілкування з користувачами в соцмережі X заявив речник МЗС України Георгій Тихий.Тихий підкреслив, що Україна зацікавлена в підписанні угоди про надра зі США. Для затвердження угоди необхідний взаємоприйнятний і взаємовигідний текст і деталі цієї угоди.За його словами, українська та американські команди, які працюють над документом, досягають певного прогресу. Зокрема було підписано меморандум про наміри. Робота над угодою триває щодня."І ми хотіли б бачити це завершеним і зафіксованим на папері якомога швидше", – додав він.Тихий додав, що Україна хотіла б, щоб така угода працювала на користь обох народів і приносила користь двом країнам.Угода про надраНагадаємо, згідно з чутками у ЗМІ, Україна і США можуть підписати рамкову угоду про надра вже цього тижня. Така інформація з'явилася після того, як США погодилися не включати в угоду надану Україні військову допомогу.При цьому тільки минулого тижня президент США Дональд Трамп скаржився, що Україна все ще не підписала угоду про надра. І її затвердження затримується на три тижні.Він висловив сподівання, що така угода буде підписана "негайно".

МЗС: Україна хоче якнайшвидше підписати угоду про надра з США
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Нацгвардійці після СЗЧ зможуть змінити частину при поверненні
- Зеленський побачив зростання невдоволення війною всередині Росії
- Москва дедалі більше роздратована зміною позиції Трампа щодо України
- Мерц побачив важливий сигнал для України на саміті G7
- У МЗС розповіли про роботу над зниженням напруженості у відносинах з Польщею





