Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитрій Медведєв заявив, що країни, що вступили до НАТО, автоматично стали ціллю для Збройних сил РФ, "включаючи можливі удари відплати і навіть ядерну складову". Медведєва цитує ТАСС."Статус країн, що не приєдналися до альянсу, давав їм (Фінляндії та Швеції. – Ред.) певні міжнародні преференції внаслідок геополітичного положення та маси інших факторів. А зараз вони перебувають у ворожому нам блоці, а значить, вони автоматично стали ціллю для наших збройних сил, включаючи можливі удари відплати і навіть ядерну складову, або превентивні заходи в рамках військової доктрини", – заявив Медведєв.Заступник голови РБ РФ поставив питання, яку саме безпеку отримали країни, що вступили в Північноатлантичний альянс."Вони просто потрапили в приціл наших збройних сил. Їм стало краще жити? – Ні! Це політичні ігри", – упевнений Медведєв. За його оцінкою, більшість людей в цьому досконально не розбираються.

Медведєв: Нові члени НАТО автоматично стали ціллю для Росії
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Рейтинг Навроцького у Польщі зріс до рекордного рівня на тлі скандалу з Україною
- Російський військовий пригрозив Кремлю бунтом, відео стало вірусним
- Ексміністр оборони Польщі слідом за Качинським поверне Україні свій орден
- ЄС обговорює проміжний формат членства для України та інших кандидатів – Politico
- У МЗС Польщі назвали безглуздою “боротьбу орденами” з Україною





