Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє використовувати отриманий у вигляді гуманітарної допомоги громадський транспорт для перевезень пасажирів. Про це йдеться у повідомленні міністерства розвитку громад та територій."Народні депутати 30 квітня підтримали у другому читанні урядовий законопроєкт, який дає можливість комунальним підприємствам використовувати для перевезень пасажирів громадський транспорт, отриманий у якості гуманітарної допомоги", – йдеться в повідомленні.Відповідне рішення підтримали 278 народних депутатів.Ініціатива охоплює гуманітарну допомогу від українських і міжнародних донорів у вигляді транспортних засобів для перевезень пасажирів.Набувати гуманітарний транспорт можуть комунальні підприємства – перевізники автомобільним чи міським електричним транспортом. Важливо, що гуманітарною допомогою можуть визнаватись автобуси не нижче стандарту екологічності Євро-3, тролейбуси, трамваї, електробуси, вагони метро.Врегульовується також питання передачі отриманих транспортних засобів третім особам. Окрім цього, в законопроєкті встановлені межі законного використання такої допомоги для запобігання ризикам безпідставного притягнення до кримінальної та/або адміністративної відповідальності.Загалом з початку повномасштабного вторгнення майже 90 українських громад отримали більше 800 автобусів, десятки трамваїв та тролейбусів у якості гуманітарної допомоги.

Рада дозволила використовувати транспорт, отриманий як гумдопомогу, для пасажирських перевезень
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- Anthropic звинуватила Alibaba у шпигунстві за допомогою 25 тисяч акаунтів
- Трамп просить в Конгресу додаткових $87 млрд через війну з Іраном
- У “Дії” запустили мультишеринг двох важливих для роботодавців довідок
- Бензин у Росії дорожчає: війна все сильніше б’є по гаманцях
- Binance не піде з Європи після проблеми з ліцензією





