Пообіді у п’ятницю російські війська обстріляли дві Нікопольський район Дніпропетровської області, в результаті чого отримали поранення двоє людей.
Про це говорить повідомлення очільника Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка
"15.40. Нова ворожа атака на Нікопольський район. П’ять снарядів з російської ствольної артилерії прилетіли у житлові квартали Марганця.
Попередньо, поранені двоє людей. Це 18-річна дівчина та 40-річний чоловік. Обоє у лікарні. У місті є руйнування будівель. Виведено з ладу лінію електропередач. Ударив ворог і по Мирівській громаді. Наслідки з’ясовуються".
Об 14:35 в Нікопольській територіальній громаді оголосили загрозу артобстрілу.

ОДА: окупанти обстріляли Нікопольський район, є поранені
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Бізнес-об’єднання Польщі просять Варшаву і Київ знизити напругу
- У Польщі пояснили, чому відібраний у Зеленського орден досі є у Муссоліні й Шредера
- Битва за вплив: навіщо Майкл Блумберг вкладає майже $300 млн у «зелене» лобі
- Французькі вибори та війна в Україні: Меланшон виступив проти далекобійних ударів по Росії
- Трамп заявив, що помилка генерала РФ зірвала швидке захоплення Києва





