Президент Володимир Зеленський звернувся до мешканців міст, які найбільше обстрілюють окупанти і зазначив, що Україна не залишить без відповіді жоден із цих ударів.
Про це говорить відеозвернення Зеленського.
"Хочу сьогодні окремо звернутися до мешканців усіх наших міст, які зазнають постійних жорстоких обстрілів від російської армії. Харків і Миколаїв, усі міста Донбасу, Дніпропетровщини, Запорізької області… Усі, хто переживає цей постійний жах знищення життя та руйнації всього, що дає життю нормальність.
Ми не залишимо без відповіді жоден із цих ударів. Ми встановимо особу кожного окупанта, який віддає накази та здійснює ці удари по містах. І ми притягнемо до відповідальності – у той чи інший спосіб – їх усіх. Жоден убивця не сховається.
І обовʼязково ми відновимо все, що терористи намагаються залишити в руїнах".

Зеленський: ми не залишимо без відповіді жоден із ударів окупантів
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Лідери п’яти європейських країн обговорять війну РФ та України
- Бізнес-об’єднання Польщі просять Варшаву і Київ знизити напругу
- У Польщі пояснили, чому відібраний у Зеленського орден досі є у Муссоліні й Шредера
- Зеленський розповів про ракети Patriot, нові дрони на 3000 км та ультиматум Білорусі
- Битва за вплив: навіщо Майкл Блумберг вкладає майже $300 млн у «зелене» лобі





