На Хрещатику столична влада організувала виставку російської техніки, яка була знищена українськими військовими.
Зазначимо, що президент РФ Володимир Путін планував захопити Україну за три дні.
Також росіяни хотіли провести великий парад на Хрещатику на 9 травня. Окупанти на війну в Україну навіть везли парадну військову форму з медалями.
Тепер столична влада вирішила здійснити плани окупантів і влаштувати парад, але вже знищеної ворожої техніки.
Фото: РБК-УкраїнаФото: РБК-УкраїнаФото: РБК-УкраїнаФото: РБК-УкраїнаФото: РБК-УкраїнаНагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення Росія вже втратила майже 45 тисяч військових. Також окупанти втратили більше 1,9 тисяч танків, 803 безпілотники, 234 літаки і майже 200 гелікоптерів.

У центрі Києва влаштували виставку знищеної російської техніки
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Лідери п’яти європейських країн обговорять війну РФ та України
- Бізнес-об’єднання Польщі просять Варшаву і Київ знизити напругу
- У Польщі пояснили, чому відібраний у Зеленського орден досі є у Муссоліні й Шредера
- Зеленський розповів про ракети Patriot, нові дрони на 3000 км та ультиматум Білорусі
- Битва за вплив: навіщо Майкл Блумберг вкладає майже $300 млн у «зелене» лобі





