Працівникам установ, розташованих в Урядовому кварталі, рекомендують з 22 по 26 серпня працювати дистанційно з дому.
Про це виданню розповіли співрозмовники в парламенті та уряді.
Зокрема, вже відомо, що апарат Верховної Ради працюватиме дистанційно, за винятком колег, які залучені до міжнародних делегацій та підготовкою до наступного засідання.
Інше джерело зазначило, що працівникам державних установ в Урядовому кварталі рекомендують наступного тижня "по можливості менше там з‘являтися".
В Урядовому кварталі знаходяться будівлі парламенту, ОП, Кабміну, НБУ тощо.
Президент Володимир Зеленський вважає, що наступного тижня Росія може здійснити особливо жорстокі дії.

Джерела: співробітникам Ради рекомендують працювати тиждень з дому
Читайте також ПолітикаІнші публікації категорії Політика »
- Бізнес-об’єднання Польщі просять Варшаву і Київ знизити напругу
- У Польщі пояснили, чому відібраний у Зеленського орден досі є у Муссоліні й Шредера
- Битва за вплив: навіщо Майкл Блумберг вкладає майже $300 млн у «зелене» лобі
- Французькі вибори та війна в Україні: Меланшон виступив проти далекобійних ударів по Росії
- Трамп заявив, що помилка генерала РФ зірвала швидке захоплення Києва





