Президент Сполучених Штатів Джо Байден візьме участь у саміті G20, який пройде в листопаді в Індонезії, а перед цим відвідає Єгипет та Камбоджу.
Про це заявила прессекретарка Білого дому Карін Жан-П'єр під час брифінгу.
Вона уточнила, що 11 листопада на шляху на Балі американський лідер візьме участь у кліматичній конференції Організації Об'єднаних Націй, яка відбудеться на єгипетському курорті Шарм еш-Шейху, а 12-13 листопада відвідає столицю Камбоджі Пномпень, де відвідає щорічний саміт США.
Нагадаємо, 25 жовтня прессекретар Білого дому заявила, що Байден, як і раніше, не має наміру ініціювати контакт з президентом РФ Володимиром Путіним в рамках саміту G20 в Індонезії.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський також отримав запрошення на міжнародний форум G20 особисто від президента Індонезії Відодо під час візиту до Києва. Однак поки що в Офісі президента ще немає остаточного рішення про візит Зеленського до Індонезії. Воно прийматиметься безпосередньо напередодні саміту.

Білий дім підтвердив участь Байдена у саміті G20
Читайте також Новини СвітуІнші публікації категорії Новини Світу »
- Іран заявив про суттєвий прогрес у переговорах зі США
- Союзник Трампа переміг на виборах у Колумбії, ринки отримали сигнал
- Стармер оголосив про відставку з посади прем’єра Британії
- США та Іран домовилися про безпеку судноплавства в Ормузі на 60 днів
- Посередники заявили про прогрес у подальших перемовинах між США та Іраном





