Китай з 12 квітня підвищує мита на всі американські товари з 84% до 125%. Про це пише Bloomberg. Цей крок, оголошений Міністерством фінансів Китаю у п'ятницю, стався після того, як Білий дім пояснив, що податки на китайські товари цього року зросли до 145%. Китай заявив, що більше не має економічного сенсу, якщо США запровадять додаткові мита.«З огляду на те, що американські товари, які експортуються до Китаю, більше не можуть бути прийняті ринком за поточного рівня тарифів, якщо американська сторона згодом продовжить накладати мита на китайські товари, що експортуються до США, китайська сторона не звертатиме на це уваги», — йдеться в заяві.Ф’ючерси на S&P 500 ще більше впали після цього оголошення Китаєм, а ф’ючерси на індекс китайських підприємств Hang Seng скоротили зростання. Долар також продовжив падіння.Також у заяві Міністерство торгівлі Китаю йдеться, що неодноразове використання Вашингтоном надмірно високих мит стало не більш ніж грою в цифри — економічно безглуздою і такою, що показує використання мит як інструменту залякування та примусу. "Це вже смішно", – сказали в міністерстві.

Китай підвищує мита на товари зі США до 125%
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- Європарламент підтримав цифровий євро: що зміниться для платежів
- Росія може закрити експорт дизеля після ударів по НПЗ
- Обмеження на бензин дісталися головного нафтового регіону Росії
- В Україні хочуть різко підвищити штрафи за перевищення швидкості
- НБУ оштрафував “Укрпошту” за порушення на платіжному ринку





