Станом на ранок 14 квітня споживання електроенергії в Україні на 18% нижче за рівень попереднього робочого дня – 11 квітня. З посиланням на НЕК "Укренерго"."Споживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 14 квітня, станом на 9:30 воно було на 18% нижчим, ніж попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина – суттєве потепління на всій території України", – йдеться у повідомленні.Крім того, ясна погода у більшості регіонів зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі.Водночас, оператор енергосистеми нагадує, що на об'єктах енергетичної інфраструктури продовжуються відновлювальні роботи після масованих російських атак."Сьогодні є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час – з 10:00 до 17:00. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у цей період", – зазначає пресслужба Укренерго.

В Україні фыксують зниження споживання електроенергії
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- Європарламент підтримав цифровий євро: що зміниться для платежів
- Росія може закрити експорт дизеля після ударів по НПЗ
- Обмеження на бензин дісталися головного нафтового регіону Росії
- В Україні хочуть різко підвищити штрафи за перевищення швидкості
- НБУ оштрафував “Укрпошту” за порушення на платіжному ринку





