З вівторка, 20 грудня, у Києві відновлять роботу дві станції метро – "Майдан Незалежності" та "Хрещатик", які були закриті з початку повномасштабного вторгнення РФ у лютому. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.
"Завтра відкриємо дві станції столичного метрополітену – "Майдан Незалежності" та "Хрещатик" – і перехід між ними" , – написав він у Telegram.

У Києві відкриваються станції метро “Майдан Незалежності” та “Хрещатик”
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- Смертельна ДТП у Києві: прокуратура розкрила дані про водія
- Пентагон планує закупити 2 тисячі українських FPV-дронів F10
- Ще дев’ять жителів Дніпропетровщини повернулися з російського полону
- У Кривому Розі директорку підприємства підозрюють у завданні громаді збитків на понад 5 млн грн
- У Києві Mercedes вилетів на пішохідну зону: загинули чотири людини





