Упродовж останнього тижня в Україні зафіксоване зниження захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19 на 15%. Про це йдеться у повідомленні міністерства охорони здоров'я."З 31 березня по 6 квітня в країні перехворіли 132 903 людей, із них – 71 911 дітей. До лікарень потрапили 4 234 пацієнтів з ускладненнями ГРВІ, із них 2 383 дітей. Усі отримали необхідну медичну допомогу", – йдеться у повідомленні.Як зазначається, у Житомирській, Львівській, Тернопільській та Черкаській областях зареєстровано перевищення епідемічного порогу низького рівня. В інших областях ситуація стабільна.Наразі поширення вірусів грипу А та В зафіксоване у 18 регіонах країни.За тиждень в країні зареєстровані три летальні випадки внаслідок ускладнень грипу: по одному випадку в Києві, Київській та Харківській областях. За даними медиків померлі не мали профілактичних щеплень проти грипу.Як повідомлялося, за епідсезон 2024/2025 року вже зафіксовано понад 70 летальних випадків від грипу та ГРВІ.

В Україні на 15% знизилася захворюваність на грип та ГРВІ – міністерство
Читайте також ЕкономікаІнші публікації категорії Економіка »
- Anthropic звинуватила Alibaba у шпигунстві за допомогою 25 тисяч акаунтів
- Трамп просить в Конгресу додаткових $87 млрд через війну з Іраном
- У “Дії” запустили мультишеринг двох важливих для роботодавців довідок
- Бензин у Росії дорожчає: війна все сильніше б’є по гаманцях
- Binance не піде з Європи після проблеми з ліцензією





