Жителі Дніпропетровщини можуть спрямувати залишок коштів програми «Зимова тисяча» на оплату послуги з розподілу природного газу. Про це нагадали у Дніпровській філії компанії «Газмережі».
Скористатися коштами можна до 30 червня. Після завершення цього терміну невикористані гроші будуть повернуті до державного бюджету.
Оплатити послугу можна онлайн через застосунок «Куб» на сайті KUB. Для цього необхідно додати картку «Національний кешбек» до Apple Pay або Google Pay та обрати її під час проведення платежу.
У компанії закликають споживачів не відкладати оплату на останні дні та використати доступні кошти завчасно.
Водночас програма «Національний кешбек» продовжує діяти. Її новий етап стартує вже у липні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
«Бачити людину за словами»: в ОВА відкрили виставку про принципи безбар’єрної мови;
У Дніпрі та Кривому Розі викрили проросійських агітаторів: їм загрожує до 10 років ув’язнення.






