Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Кривому Розі викрили схему розкрадання понад 2 млн грн на закупівлях для комунального підприємства

У Кривому Розі правоохоронці викрили схему привласнення понад 2 мільйонів гривень бюджетних коштів комунального підприємства. У справі вже повідомили про підозру трьом фігурантам.

За даними слідства, посадовці комунального підприємства разом із керівниками комерційних структур організували схему розкрадання коштів під час закупівлі товарів і послуг для обслуговування транспорту.

Слідство встановило, що протягом 2024–2026 років службові особи КП спільно з представниками приватних компаній заволодівали бюджетними коштами під час закупівлі товарно-матеріальних цінностей та послуг із технічного обслуговування транспортних засобів.

У межах розслідування правоохоронці провели 26 санкціонованих обшуків.

За результатами слідчих дій директору комунального підприємства, власнику товариства та директору комерційної структури повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України — привласнення або розтрата майна в особливо великих розмірах.

Досудове розслідування триває.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями;

У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень;

Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів.

Більше новин на REPORTER.UA

Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »