У російському Оренбурзі на ТЕЦ сталися вибух та пожежа. З посиланням на ASTRA, інші російські пабліки.Як зазначають російські Тelegram-канали, за словами місцевих жителів, горить Сакмарська ТЕЦ.У частині будинків немає електрики.ASTRA У російському Оренбурзі на ТЕЦ сталися вибух та пожежа.Відео: ASTRA pic.twitter.com/Fhf1PbJsX0 — Українська правда ✌️ (@ukrpravda_news) April 13, 2025Місцевому виданню "Оренбург Медіа" в ЄЧДС повідомили, що "відбулося замикання на трансформаторній підстанції".

Росіяни повідомили про вибух та пожежу на ТЕЦ в Оренбурзі
Читайте також Новини СвітуІнші публікації категорії Новини Світу »
- У Росії дедалі більше регіонів запроваджують ліміти на бензин і дизель
- Стармер хоче затвердити оборонний план перед своїм відходом
- Більшість американців не вважають війну з Іраном виправданою
- Пентагон вніс Alibaba до чорного списку, компанія вимагає скасування
- Мелоні заявила, що конфлікт з Трампом не змінить курс Італії





