Завдаючи ударів по цивільній інфраструктурі України, РФ використала близько 80 відсотків своїх сучасних ракет. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скибіцький у коментарі виданню The Economist.
Таким чином, за даними ГУР, у Росії залишилося 120 "Іскандерів".
Також, за словами Скибицького, військовій розвідці України стали відомі плани Кремля придбати у Ірану балістичні ракети Fateh-110 та Zolfaghar і відправити їх повітрям у Крим та морем у російські порти на Каспійському морі.
"Ми знаємо, що домовленостей вже досягнуто", – заявив представник ГУР МОУ.

ГУР: У росіян залишилося лише 120 “Іскандерів”
Читайте також Новини УкраїниІнші публікації категорії Новини України »
- Смертельна ДТП у Києві: прокуратура розкрила дані про водія
- Пентагон планує закупити 2 тисячі українських FPV-дронів F10
- Ще дев’ять жителів Дніпропетровщини повернулися з російського полону
- У Кривому Розі директорку підприємства підозрюють у завданні громаді збитків на понад 5 млн грн
- У Києві Mercedes вилетів на пішохідну зону: загинули чотири людини





